HD Mineral Core

V našich laboratóriách sme vyvinuli inovatívnu zmes minerálov a moderných polymérov založených na uhlíkových časticiach. Starostlivo zvolený pomer zaisťuje optimálny výkon podlahy. Minerálne jadro zaručuje mimoriadnu životnosť a pri kolekciách BiClick ju garantujeme až na 12 rokov. Pri kolekcii LEGNAR je to až 15 rokov. Sme si istí kvalitou našich výrobkov a hrdo môžeme povedať, že neobsahujú žiadne ftaláty ani škodlivé zmäkčovadlá.

Laminátové parkety AFIRMAX

PEVNOSŤ

A TRVÁCNOSŤ MINERÁLOV

Laminátové parkety AFIRMAX

FLEXIBILITA

MODERNÝCH POLYMÉROV NA BÁZE UHLÍKA

IDEÁLNA PODLAHA
DO OTVORENÝCH PRIESTOROV

Podlaha bola vyvinutá s ohľadom na najmodernejšie dizajnové vychytávky ako sú otvorené priestranstvá a prepojené izby.

Srdcom každého domova je kuchyňa s obývacou izbou, sú to najčastejšie prepájané izby a s našou podlahou AFIRMAX vytvoríte dokonalé prepojenie izieb, ktoré nemusíte predeľovať dilatáciami. Vďaka svojmu HD Mineral Core je podlaha niekoľko násobne odolnejšia a stabilnejšia.

V našich labolatóriách sme vyvinuli inovatívnu zmes minerálov a moderných polymérov založených na uhlíkových časticiach. Starostlivo zvolený pomer zaisťuje optimálny výkon podlahy. Jadro HD Mineral Core tak poskytuje mimoriadnu životnosť, na ktorú poskytujeme garanciu až na 12 rokov. Sme si istí kvalitou našich výrobkov a hrdo môžeme povedať, že neobsahujú žiadne ftaláty ani škodlivé zmäkčovadlá.

AFIRMAX ideálna podlaha
ERGÓNOMIA

A POHODLIE

Laminátové parkety AFIRMAX
Laminátové parkety AFIRMAX

PRÍRODNÁ
ŠTRUKTÚRA

Jedinečný, reálny dizajn a štruktúry dreva boli vybrané z najkrajších druhov a odrôd na svete.
Laminátové parkety AFIRMAX

TICHÁ
PODLAHA

Tichá a príjemná kompozitná podlaha, ktorá poskytuje pohodlie a pokoj v každodennom živote.
Laminátové parkety AFIRMAX

MÄKKÁ
NA DOTYK

Jemne matný, teplý a tak reálny povrch na dotyk ako skutočné drevo.
Laminátové parkety AFIRMAX

PEVNOSŤ A TRVANLIVOSŤ

HD Mineral Core je mimoriadne odolný materiál, ktorý dáva podlahe najvyššiu trvanlivosť.
Napriek 4 mm hrúbke lamiel sme dokázali vyvinúť
až 2x silnejšie spoje než majú ostatné podlahy.
Laminátové parkety AFIRMAX

100%
VODEODOLNOSŤ

Voda už viac nebude pre Vašu podlahu riziko, ani časté umývanie rozliatych nápojov podlahu nepoškodí. Môžete si tak dovoliť jednotnú podlahu v každej izbe.
Laminátové parkety AFIRMAX
Laminátové parkety AFIRMAX

PODLAHOVÉ
VYKUROVANIE

Nízky tepelný odpor podláh Vám ušetrí náklady na podlahové kúrenie a dbá tak na životné prostredie. Vďaka efektívnemu prestupu tepla znižuje tvorbu emisií COaž o 60%. Čo predstavuje približne 500 kg COna jednu domácnosť v Európe za rok.
Laminátové parkety AFIRMAX

ROZMEROVÁSTABILITA

HD Mineral Core má vysokú rozmerovú stabilitu bez ohľadu na úroveň slnečného žiarenia. Zaručuje až 2x lepšiu stabilitu v porovnaní s bežnými vinylovými podlahami.
Laminátové parkety AFIRMAX
EKO MANIFEST

Našu planétu znečisťujú hory odpadu.

Problémom sú jednorázové výrobky nízkej kvality a nezodpovedné zaobchádzanie s recyklovateľnými materiálmi. Samotný plast nie je zodpovedný za znečistenie, ale náš prístup k veciam, ktoré používame. Riešením nie je vylúčiť plast z nášho života, ale zmena nášho životného štýlu. Zodpovedný a vedomý prístup k veciam, ktoré kupujeme a používame. Segregácia, recyklácia a opätovné použitie.

Zárukou bezpečnosti budúcich generácií je použitie vysokokvalitných výrobkov s dlhou životnosťou, ktoré je možné 100 % spracovať. Výrobky, ktoré nám môžu slúžiť mnoho rokov obmedzia nákup nových. Vytvoríme tak menej odpadu a šetríme prírodné zdroje aj energiu na ich výrobu.

Eko manifest
JEDNODUCHŠIE TO UŽ NEJDE
Návod na inštaláciu AFIRMAX

2G® je odolná a pevná zostava spojov, ktorá sa inštaluje pod uhlom. Tento montážny systém veľmi dobre funguje na dlhých aj krátkych spojoch lamiel bez ohľadu na ich šírku. Poskytujú tak jednoduchú a kvalitnú inštaláciu.