Za objednaný tovar sa platí vopred a to minimálne 50% z celkovej objednanej sumy v závislosti od sortimentu a celkovej sumy objednávky. Zvyšná suma sa platí pri dodaní tovaru. Ak nechcete mať zbytočne 2 doklady, môžte zaplatiť celú sumu naraz pri objednaní (platba prevodom alebo platobnou kartou).

  1. Platba prevodom (zálohová faktúra) – tovar môžete uhradiť na základe zálohovej faktúry bankovým prevodom alebo vkladom na naše číslo účtu. Náš obchodník Vás bude kontaktovať ohľadom potvrdenia objednávky a následne Vám zašle zálohovú faktúru, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby, pri priamom vklade na náš bankový účet, platíte banke jednorázový poplatok podľa aktuálneho sadzobníka banky). Akonáhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky sa spustí proces vybavenia objednávky, o čom Vás budeme informovať. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude odrezervovaná a jej následné vybavenie sa môže časovo posunúť.
    Bankovné spojenie SEPA: Tatra banka, a.s. IBAN: SK1211000000002924842258 / SWIFT(BIC) kód: TATRSKBX, variabilný symbol pre úhradu je číslo Vašej zálohovej faktúry.
  2. Platba kartou cez internet – rýchla a bezpečná platba objednaného tovaru kreditnou alebo debetnou platobnou kartou, prostredníctvom platobnej brány CardPay. Platba sa uskutoční ihneď po dokončení transakcie. Ak platíte kartou prvýkrát, na bráne CardPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Viac o nakupovaní prostredníctvom platobnej brány CardPay sa dozviete na oficiálnej informačnej stránke Tatra banky.
  3. Platba na dobierku – zvyšnú sumu za tovar uhradíte kuriérovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu. Platba na dobierku je možná len do celkovej sumy objednávky 100 € a menšej.
  4. Platba osobne na predajni – zvyšnú sumu za tovar môžete uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou na predajni. Možnosti platby sa môžu líšiť od konkrétnej predajne. Pre bližšie informácie ohľadom platby na predajni, kde si chcete tovar vyzdvihnúť, nás kontaktujte.